Home

Svačina Dělat Pražma mořská ester ledecká světový pohár organický Řemeslník Mořský slimák

Druhý závod, další medaile. Ledecká obsadila v Pchjongčchangu na Světovém  poháru třetí místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Druhý závod, další medaile. Ledecká obsadila v Pchjongčchangu na Světovém poháru třetí místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Hořké zklamání v boji o medaile: Ester Ledecká se zranila, na mistrovství  závodit nebude – eXtra.cz
Hořké zklamání v boji o medaile: Ester Ledecká se zranila, na mistrovství závodit nebude – eXtra.cz

Snový návrat na snowboard! Ester Ledecká ovládla Světový pohár v Cortině |  Snowboarding
Snový návrat na snowboard! Ester Ledecká ovládla Světový pohár v Cortině | Snowboarding

Sportovní listy | Ester Ledecká vyhlíží světový pohár ve Špindlu | Novinky

Malý glóbus za sjezd ve Světovém poháru slaví Italka Goggiaová, Ledecká  obsadila třetí příčku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Malý glóbus za sjezd ve Světovém poháru slaví Italka Goggiaová, Ledecká obsadila třetí příčku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Potvrdí Ledecká výkony na snowboardu? Útočí na svůj čtvrtý Světový pohár |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
Potvrdí Ledecká výkony na snowboardu? Útočí na svůj čtvrtý Světový pohár | Ostatní sporty | Lidovky.cz

OFICIÁLNÍ stránka olympijské vítězky ve snowboardingu a lyžování Ester  Ledecké
OFICIÁLNÍ stránka olympijské vítězky ve snowboardingu a lyžování Ester Ledecké

Ledecká se vrací do závodů, příští týden by měla jet na snowboardu Světový  pohár - Aktuálně.cz
Ledecká se vrací do závodů, příští týden by měla jet na snowboardu Světový pohár - Aktuálně.cz

Ledecká zklamala české fanoušky. Světový pohár ve Špindlerově Mlýně  nepojede | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Ledecká zklamala české fanoušky. Světový pohár ve Špindlerově Mlýně nepojede | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Světový pohár 2019/20: Ozvěny po zlatém sjezdu. Atomic bral v USA skoro  třetinu top 10 - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár 2019/20: Ozvěny po zlatém sjezdu. Atomic bral v USA skoro třetinu top 10 - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Snowboardistka Ledecká vyhrála poprvé v kariéře závod Světového poháru |  Hospodářské noviny (HN.cz)
Snowboardistka Ledecká vyhrála poprvé v kariéře závod Světového poháru | Hospodářské noviny (HN.cz)

Ledecká je celkově druhá ve sjezdu Světového poháru. Finále sezony bylo  zrušeno kvůli koronaviru - Aktuálně.cz
Ledecká je celkově druhá ve sjezdu Světového poháru. Finále sezony bylo zrušeno kvůli koronaviru - Aktuálně.cz

Ester Ledecká: V nové sezoně se chci zase posunout - Premiumsports

Ledecká dojela ve sjezdu Světového poháru osmá, favoritka Goggiaová závod  nedokončila | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká dojela ve sjezdu Světového poháru osmá, favoritka Goggiaová závod nedokončila | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ester Ledecká suverénně vyhrála paralelní slalom SP v Německu | iSport.cz

Ledecká skončila ve sjezdu Světového poháru v Bad Kleinkirchheimu sedmnáctá  - Aktuálně.cz
Ledecká skončila ve sjezdu Světového poháru v Bad Kleinkirchheimu sedmnáctá - Aktuálně.cz

SP v alpském lyžování 2022-2023: program, kalendář ⛷️ | BetArena.cz

Výsledky SP v alpském lyžování 2019/20: Ester Ledecká v TOP 10 | iSport.cz

Ledecká nebude na snowboardu závodit ani ve Winterbergu | Barrandov.tv

Ledecká slaví výhru ve Světovém poháru, ve švýcarské Crans Montaně ovládla  sjezd | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká slaví výhru ve Světovém poháru, ve švýcarské Crans Montaně ovládla sjezd | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Světový pohár 2022/23: Ester Ledecká v akci, návrat Špindlu, Matterhorn i  víc USA - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár 2022/23: Ester Ledecká v akci, návrat Špindlu, Matterhorn i víc USA - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté -  iDNES.cz
Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté - iDNES.cz

Návrat královny. Ester Ledecká vyhrála na snowboardu závod světového poháru  | TN.cz
Návrat královny. Ester Ledecká vyhrála na snowboardu závod světového poháru | TN.cz

Ledecká se v dalším sjezdu ve Val d'Isere podělila o sedmé místo,  nejrychlejší byla Goggiaová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká se v dalším sjezdu ve Val d'Isere podělila o sedmé místo, nejrychlejší byla Goggiaová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy