Psychiatrie Pole Mírný edailenárodní pohár 2018 Holý Parametry Občan

Medaile k 18. výročí České mincovny a 100. výročí Jablonecké přehrady

Národní pohár karate všech kategorií ČSKe Olomouc | Žít Ústí

Výsledky Národního poháru d/j/U21/s | Shotokan Karate Rajchert

Národní šampionát romanovských ovcí Lysá nad Labem 2018 | Romanovská ovce

Národní pohár žactva – 2. kolo | SHOTOKAN KARATE DÓ – TJ SADSKÁ

1.kolo Národního poháru dospělých a juniorů

MEDAILE ZA CHOV KONÍ NA MORAVĚ 34mm - Teplice - Sbazar.cz

Pohár VLS pro nejlepšího dřevorubce míří na Slovensko - Vojenské lesy a  statky ČR, s.p.
Pohár VLS pro nejlepšího dřevorubce míří na Slovensko - Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Začal Český pohár v letním biatlonu. Jihočeši byli opět úspěšní | Ostatní  sporty | Sport | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech
Začal Český pohár v letním biatlonu. Jihočeši byli opět úspěšní | Ostatní sporty | Sport | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

ÚSPĚŠNÝ ROK 2019 – GALERIE MISTRŮ – Národní házená západočeského kraje

Rekordní Český národní pohár. O novou trofej zabojuje 26 týmů - ČESKÁ  TISKOVÁ SPORTOVNÍ AGENTURA
Rekordní Český národní pohár. O novou trofej zabojuje 26 týmů - ČESKÁ TISKOVÁ SPORTOVNÍ AGENTURA

Mistrovství světa WSF Istanbul, Turecko 2018

Výsledky: 4 medaile z mezinárodního turnaje Silesia Cup 2018 v Polsku –  Akademie karate Zlín
Výsledky: 4 medaile z mezinárodního turnaje Silesia Cup 2018 v Polsku – Akademie karate Zlín

Tři tachovští kickboxeři přivezli šest medailí, z toho čtyři zlaté -  Plzeňský deník
Tři tachovští kickboxeři přivezli šest medailí, z toho čtyři zlaté - Plzeňský deník

Česká gymnastická federace

Máme mistra světa – SOŠ a SOU stavební

Klimánek a Vočadlo vybojovali medaile na Mezinárodním poháru Krakova! –  Akademie karate Zlín
Klimánek a Vočadlo vybojovali medaile na Mezinárodním poháru Krakova! – Akademie karate Zlín

PČR Dobruška | TJ Litohlavy z.s., TJ Litohlavy, tjlitohlavy

Jáchymovské doly Příbram-Bytíz národní podnik-stará medaile. | Aukro

Finále tenisového Poháru B.J. Kingové míří do Prahy, vláda uvolnila 65  milionů - Sport.cz
Finále tenisového Poháru B.J. Kingové míří do Prahy, vláda uvolnila 65 milionů - Sport.cz

Pošesté za osm let. Češky vyhrály další Fed Cup, rozhodující bod získala po  dlouhé bitvě Siniaková | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Pošesté za osm let. Češky vyhrály další Fed Cup, rozhodující bod získala po dlouhé bitvě Siniaková | iROZHLAS - spolehlivé zprávy