Home

Leopard hypotéka komentátor národní finále u12 příbor Prevence gratuluji zdravý rozum

Klatovští basketbalisté U12 vybojovali na národním finále 7. místo -  Klatovský deník
Klatovští basketbalisté U12 vybojovali na národním finále 7. místo - Klatovský deník

Národní finále kategorie dívek U12 • SKB Zlín

VIDĚLI JSME: Žďár hostil Národní finále v basketbalu žáků. Titul brala  Ostrava - Třebíčský deník
VIDĚLI JSME: Žďár hostil Národní finále v basketbalu žáků. Titul brala Ostrava - Třebíčský deník

Příbor a Nový Jičín budou hostit Národní finále basketbalistů U12 –  Basketbalový klub Příbor z. s.
Příbor a Nový Jičín budou hostit Národní finále basketbalistů U12 – Basketbalový klub Příbor z. s.

Blog | NF U12 Děčín 2019

BK Příbor U12 míří na víkendový Festival minibasketbalu – Basketbalový klub  Příbor z. s.
BK Příbor U12 míří na víkendový Festival minibasketbalu – Basketbalový klub Příbor z. s.

Basketbalový klub Příbor z. s. – oficiální webové stránky

Basket Slovanka | NÁRODNÍ FINÁLE U12

První kolo kvalifikace vyhrály plameny. Torola je prozatím druhá –  Basketbalový klub Příbor z. s.
První kolo kvalifikace vyhrály plameny. Torola je prozatím druhá – Basketbalový klub Příbor z. s.

NF_2018_finalovy den (101) – Basketbalový klub Příbor z. s.

Národní finále U12 Nový Jičín - Příbor -- Vyhlášení – Matouš Kotěra – album  na Rajčeti
Národní finále U12 Nový Jičín - Příbor -- Vyhlášení – Matouš Kotěra – album na Rajčeti

BA Nymburk
BA Nymburk

Národní finále U12 Nový Jičín - Příbor -- BK Pardubice X BC Vysočina –  Matouš Kotěra – album na Rajčeti
Národní finále U12 Nový Jičín - Příbor -- BK Pardubice X BC Vysočina – Matouš Kotěra – album na Rajčeti

Kluci Toroly vyhráli v Orlové první kolo kvalifikace na Národní finále –  Basketbalový klub Příbor z. s.
Kluci Toroly vyhráli v Orlové první kolo kvalifikace na Národní finále – Basketbalový klub Příbor z. s.

Basket Poděbrady - PROGRAM DOMÁCÍCH ZÁPASŮ S OHLEDEM NA KVALIFIKACI O NÁRODNÍ  FINÁLE KATEGORIE U11 & U12. | Facebook
Basket Poděbrady - PROGRAM DOMÁCÍCH ZÁPASŮ S OHLEDEM NA KVALIFIKACI O NÁRODNÍ FINÁLE KATEGORIE U11 & U12. | Facebook

U11 mix skončil v Brně na Národním finále pátý – Basketbalový klub Příbor  z. s.
U11 mix skončil v Brně na Národním finále pátý – Basketbalový klub Příbor z. s.

Jedeme na Národní finále U11 MIX do Brna – Basketbalový klub Příbor z. s.